Meie välimus ja logo on muutunud, kuid meie eesmärk on jäänud samaks: tuua teieni funktsionaalseid ja moodsaid ametiriideid, milles stiil on kombineeritud mugavause ja praktilisusega ja mis on sobilikud igale töökohale. Uus logo aitab meid sellel teel igati.

 

Tutvuge Bonnie`ga

Meie uus tiimiliige, Bonnie, on usin töömesilane 🙂 Bonnie lendas välja meie firma industriaalsest ajaloost, mis on tulvil teadmisi ja kvaliteeti.

Äriettevõttena oleme seadnud esikohale jätkusuutlikuse, hoolides planeedist, millel kõnnime. Kuna mesilastel on oluline osa meie planeedi ökosüsteemi sälitamisel, tundus sellise logo kasutamine meile õigustatud valik.

Bonnie töötab hoolega, et tooteid teieni võimalikud kiiresti toimetada ning sälitada kvaliteetsete tööriiete pakkumine hooajast hooaega ja aastast aastasse.

 

 

Uus välimus, sama kvaliteet

Simon Jersey on tuntud kui kõrg-kvaliteetne tööriiete tootja ja maaletooja ja võite olla kindlad, et see jätkub ka tulevikus. Meie produktsiooni-osakond arendab pidevalt välja uusi ajaga kaasas käivad ja praktilisi ametiriideid, seades esikohale jätkusuutliku arengu.

Simon Jersey eesmärgid vastavalt uuele logole on järgmised:

  • TEADLIKKUS
  • INNOVATSIOON
  • SÕBRALIK JA ABIVALMIS
  • STIILNE

Tulge ja öelge Tere

Meie sõbralik müügitiim on valmis alati teie küsimustele vastama, mis puudutavad nii uut logo, meie ideid ja muidugi ka tooteid. Olge julged ja võtke meiega alati ühendust 🙂