Ametiriiete kataloogid

BP bränd nüüd ka Eestis, tutvu toodetega siin ja võta meiega ühendust!

Kliendikesksus, innovatisoon ja usaldus

Gourmet (PDF)

Med and Care (PDF)

Workwear (PDF)

Industrial Food (PDF)

Asutatud aastal 1788 on BP kaubamärgi all olev pereettevõte saanud üheks juhtivaks ametirõivaste ja töökaitsevahendite spetsialistiks Euroopas.

BP eesmärk on igapäevane tööelu vormiriiete kaudu muuta professionaalsemaks, kaasaegsemaks, ohutumaks ja mugavamaks. BP töötab välja erakordseid tööriideid, millel on maksimaalne kvaliteedilubadus.

Valik on jagatud 4 kategooriasse: Toitlustsus (Gourmet), Meditsiin (Med and Care), Rasketöörõivastus (Work wear) ja Toiduainetööstus (Industrial Food).

Igale ametialale leidub seega sobiv ja turvaline tööriietus, mis pakub laia värvivalikut, stiilset väljanägemist ning pikaajalist vastupidavust.

Brook Taverner nüüd ka Eestis, tutvu toodetega siin ja võta meiega ühendust!

Kvaliteet, teenus ja väärtus

Brook Taverner
(PDF)

Sophisticated Collection (PDF)

Eclipse Collection (PDF)

Shirt & Blouse Collection (PDF)

Asutatud aastal 1912 on Brook Taverner üks Euroopa edukaid korporatiivrõivaste, ettevõtte-ja personali vormiriietuse tootjaid ja tarnijaid. Nende eraomandis oleval ettevõttel on suurim laos olevate tootete varu, mis tähendab, et kaup jõuab tellijani kiiresti, tavaliselt nädala jooksul.

Tegemist on klassikalises stiilis formaalse vormiriietusega, mis sisaldab kuus masinpestavat ülikonnakollektsiooni pakkudes erinevaid hinnaklasse ja omadusi.

Elegantselt kujundatud ametiriided on ühtviisi tõhusad nii hotellis, kontoris kui pangas töötamiseks rõhutades kandja individuaalsust ja pakkudes silmapaistvat väljanägemist.