Anname teile viis soovitust, mida tööl käimiseks selga valida ja kuidas riideid omavahel kombineerida,
et tulemus oleks stiilne ja vastaks teie firma eetikale.

 

Riietu vastavalt sündmusele

Õigete tööriiete valimine võib olla keeruline ülesanne nii meestele kui naistele. Oluline on leida õige tasakaal professionaalsuse ja stiilsuse vahel, seejuures mugavust unustamata. Erinevad kohtumised nõuavad samuti rõivastusega kombineerimist. Näiteks kui oled esmakordselt kohtumas potentsiaalse kliendiga, oleks mõttekas kanda midagi, mis jätab hea esmamulje.

Kindlasti on oluline riietuda vastavalt sündmusele. Kui olete valmistumas ärikohtumiseks pole soovitatav valida väga kirevaud ja mustrilisi särke ning kleite.

 

Tähtis on esmamulje

Esmamulje on oluline, eriti äris! Kuna inimese tõmbab alateadlikult värviliste mustrite poole tasuks jääda tagasihoidlikuks, et mitte tähelepanu oma sõnadelt ja kohtumiselt eemale tõmmata.

Meie soovitus oleks paar mugavaid Slim- Leg viigipükse meie uuest Alderley kollektsioonist, soovitavalt tumesinised või hallid. Peale sobiks mõni meie ühevärviline sirgekaelusega pluus  ning pükstega sama värvi jakk Alderleylt. Riietus, mis on valitud kvaliteeti ning vastupidavust silmas pidades võib ärikohtumistel teha imesid!

 

               

 

Smart-casual

Tänapäeval on paljudes firmades välja kujunenud smart – casual riietustiil. See tähendab vaba – aja riiete kombineerimist mõne formaalse riietusesemega. Me soovitaks valida mõne lihtsasti hooldatava triiksärgi, mis näeb alati korrektne välja.

Simon Jersey Non-Iron naiste triiksärki saab valida valget või helesinist värvitooni, pikkade või lühikeste varrukatega, ja nagu nimigi ütleb, ei vaja need triikimist. Jalga võiks valida mugavad stretš slim leg püksid, mida on saadaval kaunites pastelsetes värvitoonides ja mis võimaldavad vabalt liikumist. Hästi sobiksid ka meie Lara Skinny mustad teksapüksid. Peal ei pea ilmtingimata kandma pintsakut, jahedamaks ajaks võiks valida meie kauakestva tviidvesti või mõne avatud lõikega kampsuni.
Lõppviimistluseks mõned kvaliteetsed kontskingad ning tulemus saab pilkupüüdev ja professionaalselt tugev.

 

Naiselik kleit ja mugav seelik

Hea vaheldus tööriiete garderoobis on naiselik kleit või mugav seelik. Loomulikult peaks need olema õige pikkusega (mitte liiga lühikesed) ja sobima vastava firma miljöösse.

Ideaalis ei tohiks seelik piirata liikumist, sellel võiks olla taga lõhik ning pikkus võiks olla põlve juures. Ärikohtumistel kandmiseks sobib hästi Qualitas triibuline seelik, mis on küll tagasihoidlik, kuid millele triibuline kangas lisab omanäolisust.

Igapäevaseks kontoris käimiseks on mugav valik ja meie Kendal kollektsiooniks klassikaline must seelik . Ühevärvilist seelikut võiks kombineerida õhkuläbilaskva ning pehmest materjalist siidkrepp pluusiga.

Kleidile kehtib sama pikkuse reegel, kuid see võiks olla ka väikeste varrukatega ning mitte väga laia dekolteega.

FFormaalsemateks sündmusteks sobib ideaalselt meie Alderley kollektsioonist A-lõikeline must kleit, millel on omanäolisuse lisamiseks vöö. Pidulikemaks kohtumisteks, konverentsideks ja äriõhtusöökideks
sobiks hästi Qualitas siidkrepp ülaosaga kleit.

 

           

Simon Jersey jälgib uute toodete disainimisel alati parasjagu trendiks olevaid värve ja lõikeid,
unustamata seejuures kvaliteetset materjali ning vastupidavat kangast.

 

Ametlik riietus

Üldiselt kehtib ärimaailmas reegel, et mida kõrgemal positsioonil sa töötad , seda ametlikum su riietus peaks olema. See tähendab tihti ülikonna kandmist või kleidi ja jaki kombineerimist.

Simon Jersey tõestab, et naiste ülikonnad võivad olla sama moodsad kui meeste omad ning näha naisterahva seljas lausa ideaalsed välja. Tutvuge meie Contemporary sarjaga, ning veenduge selles ise.

Kaunis välja näha peab tähendama ka mugavust, seega soovitame valida Contemprorary tumesinine või halli jaki  ja slim- fit viigipüksid  on valmistaud plekke hülgavast materjalist, neid ei pea triikima ning mugav kangas annab hea enesetunde terveks pikaks tööpäevaks.

Ka sirgelõikelised püksid pole halb valik, kui eelistad veidi vabamalt istuvat stiili. Kui jaki kandmine suvisel hooajal pole vajalik, soovitame kanda lühikeste või pikkade varrukatega triiksärki peitetud nööbireaga ja vahetevahel seda kanda ka koos vestiga.

Miks mitte ka mustad püksid ja hall vest? Moodne, kas pole?

 

Triibulised ülikonnad

Kui ühevärvilised ülikonnad sind tüütavad vali vahelduseks ka meie ruuduline või triibuline ülikond meie Alderley kollektsioonist .

Kuigi tegemist on mustrilise materjaliga, jääb see kollektsioon siiski tagasihoidlikult formaalseks ning ärikohtumisele omanäoliseks valikuks, mis ei tõmba liialt tähelepanu.

 

                 

 

Kui teil on veel küsimusi, milliseid riided ärikohtumisteks valida või milliste rõivastega oleks mugav kontoris käia, kuidas kombineerida ärirõivad ja milliseid riideid omavahel kokku sobitada võtke ühendust meie müügitiimiga.

 

 

Lugupidamisega,

Simon Jersey