Tavapärased meditsiiniriiete toonid nagu punane, roheline ja valge pole enam ainuked võimalused valida kvaliteetseid, vastupidavaid ning töötingimustega kooskõlas olevaid tervishoiu töötajate ametiriided.
Simon Jersey pakub teile võimalust oma meditsiiniriiete valik viia uuele tasemele.

Erakliinikutes ja hooldekodudes ei pea alati kandma klassikalisi vormiriideid; alati on teil võimalus muuta oma arstide ja õdede tööriided tänapäevasemaks, kuid valida siiski infektsioonikaitsega vormiriided, mis on hästi liikumist võimaldavad, taskutega ning lihtsasti hooldatavad.

 

Milliseid uusi valikuid kaaluda

Liikudes eemale tavapärasest haigla personali tööriiete valikust,saate luua haigetele ning nende peredele naturaalsema ning sõbralikuma õhkkonna.

Klassikaline vormiriietus meditsiiniasutuses võib haigla külastajates tekitada ebamugavust ning luua liialt steriilse keskkonna.

Simon Jersey meditsiiniriiete valikust võite leida uusi värve ja disaine tervishoiu töötajate tuunikatele ning pükstele. Meie uued meditsiinivormid on sobilikud nii haiglatele, hooldekodudele kui ka mobiilsetes töökohtades töötavatele arstidele ja õdedele.

 

                                     

 

Seotav tuunika ja kerged püksid

Kvaliteetne kehasse töödeldud seotav tuunika on asendamatu töörõivatus igas hooldusasutuses!

Meditsiinitöötajatele ja teistele tervishoiu töötajatele sobiv stiiline Dickies tagant seotav tuunika on kontrastsete kantidega, mugav ja vastupidav igapäevasele töökoormusele.

Tegemist on kerge ja õhku läbilaskva materjaliga. Külgedel on lõhikud, mis suurendavad liikumisvõimet, taskud, et hoida tähtsaid asju endaga kaasas. Kaunid värvitoonid, mis sobivad hästi sama värvi pükstega!

Dickies naiste bootcut püksid sobivad töötamiseks meditsiiniasutuses: haiglates, hooldekodudes, kliinikutes.

Need praktilised tööpüksid on vastupidavad ja lihtsasti hooldatavad. Rohkete taskutega varustatud kerged püksid on hingavast materjalist ja elastikust värvliga.

 

     

 

Linased tuunikad, kleit ja püksid

Kuigi linased tuunikad on traditsiooniliselt kasutatavad ilutööstuse vormiriietusena, sobib nende kerge ja hingav materjal suurepäraselt ka hooldajatele ja kliiniku töötajatele.

Linasegu, kergelt stretš kangas on ideaalne neile, kes peavad seisma palju jalgadel ja kelle töö iseloom on liikuv.

Valida saab jägmisete stiilide vahel: v-kaeluse ja küljetaskutega linane tuunika, wrap-tuunika ja kimono stiilis linane tuunika.

Saadaval on ka linasest materjalist püksid ja linane kleit. Värvitoonid on pastelsed ning ideaalselt keskkonda sulanduvad.

Oleme disainud linase tuunika ka meestele, et teie meeskond saaks välja näha omanäoline ja ühtekuuluv!

Linased tööriided aitavad luua koduse õhkkõnna, seega sobivad need hästi lastega töötavatele arstidele ja õdedele.
Vali juba täna töövorm, mille stiil on kombineeritud mugavuse ja praktilisusega.

 

       

 

Keyhole, v-kaeluse ja dekoratiivse kaelusega tuunikad

Meie uusima lõikega tuunikad on praktilised, kuna neil kõigil on küljetaskud mugavaks asjade paigutamiseks ja need on tagant lukuga kinnitatavad.

Nii hooldajatele, arstidele kui ka puhastusteenindajatele sobiv tuunika tagab igapäevase töö teostamise lihtsalt ja mugavalt. Kaunis disain aitab teil hea väljanägemise terve pika tööpäeva jooksul.
Mittekortsuv materjal on hingav ja pehme.

Tuunikad on saadaval kolme erineva disainiga: v-kaeluse ja küljetaskutega tuunika, dekoratiivse kaeluse ja taskutega tuunika ja keyhole tuunika naistele.

Klassikalistes värvitoonides saadavatele tuunikatele on tõhus tikkida firma logo, mis aitab meie ettevõtte töötajatel rohkem silma paista.

 

Kui soovite ideid ja nõu, mida veel sobiks kanda kliinikutes, hooldeasutustes või puhastusteeninduses, et muuta nende klassikaliste töökohtade stiil tänapäevaseks ametiriietuse näol, võtke ühendust meie müügitiimiga!