Kleidid

 • UUS
  Meie uue kollektsiooni tooted pakuvad nii mugavust kui töökindlust! Alderley tooted on valmistatud vastupidavast materjalist, need on modernsete lõigetega kehasse töödeldud mudelid, mida on lihtne hooldada ning mis kestavad kaua. Saadaval on samasugused tooted nii meestele kui naistele – selleks, et teie meeskond saaks välja näha omanäoline ning tõeliselt professionaalne! A-lõikeline naiste kleit, keskmise pikkusega (95 cm), kinnitatakse tagant lukuga, seest voodriga, saadaval viies värvitoonis. Materjal: 65% polüester, 35% viskoos, vooder: 100% polüester. Hooldus: 40° masinpesu, lihtne hooldada, ei vaja triikimist. Suurused (UK): 6-26.
 • Qualitas sarja tooted on valmistatud luksuslikust villasegu kangast, need on vastupidavad ja kauakestvad. Kui hindate kvaliteeti ning traditsioone on Qualitas sarja tooted just teile! Lühikeste varrukatega kahevärviline kleit, millel on seeliku mugavus. Kehasse töödeldud. Paatkaelusega ning eest kroogitud. Seest voodri ja tagant lukuga. Pikkus: 100cm. Materjal: Ülemine osa 100% polüester. Alumine osa 54% polüester, 44% vill, 2% lükra. Hooldus: 40° masinpesu. Lihtne hooldada. Suurused: (UK) 6-26.
 • Qualitas sarja tooted on valmistatud luksuslikust villasegu kangast, need on vastupidavad ja kauakestvad. Kui hindate kvaliteeti ning traditsioone on Qualitas sarja tooted just teile! Lühikeste varrukatega kleit, kehasse töödeldud puusade ja rindade ümbert. Vett ja plekke hülgava Teflon kattega. Tagant luku ja seest voodriga. Pikkkus: 100cm. Materjal: 54% Polüester, 44% vill, 2% lükra. Hooldus: 40° masinpesu, lihtne hooldada, vajab minimaalselt triikimist. Suurused (UK) 6-26.
 • Linane kleit

  54,00  + KM
  Linasegu kangast mugav ja hingav kleit iluteenindajatele: lühikeste varrukate, taskute ja paelkinnitusega. Tagant lõhikuga, kehasse töödeldud mudel. Sobib nii spas, kohvikus, hotellis kui ka ilusalongis töötamiseks. Pikkus: 100 cm. Materjal: 72% polüester, 23% linane, 3% polüamiid, 2% leastane. Hooldus: 40° masinpesu, lihtne hooldada, ei vaja triikimist. Suurused: (UK): 6-26. NB! Kanga looduslikust eripärast tingituna võib esineda värvi ja tekstuuri loomulikke erinevusi!
 • Sälk-kaelusega kleit

  65,00  + KM
  Mugav ja praktiline v-kaelusega kehasse töödeldud kleit klassikalise lõikega, saadaval kerge kalasaba mustriga hall või lilla värvus. Lühikeste varrukatega ning tagant lukk-kinnituse ja lõhikuga. Materjal võimaldab hästi liikuda, on hingav ning sisaldab plekke hülgavat teflon katet. Materjal: 54% polüester, 44% puuvill, 2% Lükra, telfon kattega. Pikkus: 100 cm Hooldus: 40° masinpesu, lihtne hooldada, vajab minimaalselt triikimist. Suurused (UK): 8-20.
 • Dekoratiivse kaelusega kleit klienditeenindusse, mugav ja stiiline! Kehasse töödeldud, moodsa kaelusega stretš kangast kleit. Tagant kahe voldi ja lukuga. Kortsumiskindel kangas. Pikkus: 100cm. Materjal: 89% Polüester, 11% Spandex. 243g/m². Hooldus: 40° masinpesu, lihtne hooldada. Suurused: (UK) 6-20.