Naiste pluusid

 • UUS
  Meie populaarne paatkaelusega siidkrepp pluus nüüd ka silmatorkava ja stiilse must-valge mustriga. Sobib kandmiseks nii kohvikus või kontoris! Sirgekaelusega pluus, kimono-stiilis varrukad. Pikkus: 61 cm. Materjal: 100% polüester. Hooldus: 30° masinpesu, lihtne hooldada, ei vaja triikimist. Suurused: 6-18.
 • Pikkade varrukatega puuvilla rikas naiste pluus sobib ideaalselt casual stiilis toitlustuskohadele kui ka ärirõivaks ja kontoris kandmiseks. See Slim – fit ruuduline pluus on saadaval neljas värvitoonis. Kontrastne krae, varrukad ja nööbid. Pikkus: 63 cm. Materjal: 60% polüester, 40% puuvill. Hooldus: 30° masinpesu. Suurus (UK): 6-26. Tutvu meeste mudeliga siin!
 • Ideaalne pluus toitlustuses töötamiseks või kontoris kandmiseks! Naiste klassikaline pluus, mustriga, kehasse töödeldud, printsess lõikega. Krae sisekülg ja varruka sisekülje manseti osa teise värvitooniga. Pikkus: 63cm Materjal: 65% polüester, 35% puuvill. 110g/m². Hooldus: 30° masinpesu. Lihtne hooldada, vajab minimaalselt triikimist. Suurused (UK) 8-26. Tutvu meeste mudeliga siin!
 • Aegumatu triiksärk naistele, sobib tööpluusiks nii kohvikusse, hotelli kui kontorisse! Naiste pikkade varrukatega slim-fit pluus, printsess lõikega. Õhku läbilaskev ja lihtne hooldada. Saadaval ka lühikeste varrukatega mudel. Pikkus: 63 cm. Materjal: 65% polüester, 35% puuvill. Hooldus: 30° masinpesu. Suurused (UK): 6-26. Tutvu meeste mudeliga siin!
 • UUS
  Valige tööl käimiseks modernse mustriga siidkrepp pluusid, mis on kerged, mugavad ja lihtasti hooldatavad. Klassikalise stiiliga pluusid sobivad nii kontori kui restorani ja hotelli ametiriietuseks. Kroogitud kaelusega, lühikeste varrukatega naiste pluus. Pikkus: 63cm/24.8in. Materjal: 100% polüester. 100g/m². Hooldus: 30° masinpesu, lihtne hooldada, ei vaja triikimist. Suurused (UK): 6-26.
 • UUS
  Lihtsasti hooldatav ja praktiline pluus, stiilsest triibulisest kangast, saadaval nii meestele kui naistele. Sobib hästi teenindusse: nii kohvikusse, restorani kui kontorisse igapäevaseks tööriietuseks. Materjal: 60% puuvill, 40% polüester. Hooldus: 30° masinpesu, lihtne hooldada. Suurused (UK): 6-26. Meeste särgi leiad siit!