Jakid

  • Modernse lõikega, eest ühe nööbiga naiste pintsak, avatud krae, sirgete varrukate ja sissetöödeldud taskuga. Väga lihtne hooldada, plekke hülgava teflon kattega. Pikkus: 62cm. Materjal: 66% polüester, 33% viskoos, 1% lükra, teflon kattega. Vooder 100% polüester. Hooldus: 40° MASINPESU, lihtne hooldada. Suurused: (UK) 6-26.
  • Qualitas sarja tooted on valmistatud luksuslikust villasegu kangast, need on vastupidavad ja kauakestvad. Kui hindate kvaliteeti ning traditsioone on Qualitas sarja tooted just teile! Naiste Qualitas kolme nööbiga, kehasse töödeldud jakk. KlappTaskutega, sisetaskuga. Luksuslik vooder. Pikkus: 64.5cm. Materjal: 54% polüester, 44% vill, 2% Lükra. Plekke ja vett hülgavast Teflon® materjalist Hooldus: 40° masinpesu. Lihtne hooldada. Suurused (UK) 6-26.
  • Qualitas kollektsioon on loodud selleks, et saaksid oma meeskonnale anda stiilse ja kaasaegse välimuse. Kauakestvad tooted on klassikalise ning mugava lõikega. Hingav kangas on varustatud plekke hülgava teflon kattega. Naiste Qualitas kahe nööbiga, kehasse töödeldud jakk. Klapptaskutega, sisetaskuga. Luksuslik vooder. Pikkus 61.5cm. Materjal: 54% polüester, 44% vill, 2% lükra. Plekke ja vett hülgavast Teflon® materjalist. Hooldus: 40° masinpesu. Lihtne hooldada. Suurused (UK) 6-26.
  • Qualitas sarja tooted on valmistatud luksuslikust villasegu kangast, need on vastupidavad ja kauakestvad. Kui hindate kvaliteeti ning traditsioone on Qualitas sarja tooted just teile! Naiste Qualitas ühe nööbiga, kehasse töödeldud jakk, lühemale kasvule. Klapptaskutega, sisetaskuga. Luksuslik vooder. Pikkus: 65.5cm. Materjal: 54% Polüester, 44% vill, 2% Lükra. Plekke ja vett hülgavast Teflon® materjalist. Hooldus: 40° masinpesu. Lihtne hooldada. Suurused (UK): 8-26.