Jakid

  • Modernse lõikega, eest ühe nööbiga naiste pintsak, avatud krae, sirgete varrukate ja sissetöödeldud taskuga. Väga lihtne hooldada, plekke hülgava teflon kattega. Pikkus: 62cm. Materjal: 66% polüester, 33% viskoos, 1% lükra, teflon kattega. Vooder 100% polüester. Hooldus: 40° MASINPESU, lihtne hooldada. Suurused: (UK) 6-26.
  • Qualitas sarja tooted on valmistatud luksuslikust villasegu kangast, need on vastupidavad ja kauakestvad. Kui hindate kvaliteeti ning traditsioone on Qualitas sarja tooted just teile! Naiste Qualitas kolme nööbiga, kehasse töödeldud jakk. KlappTaskutega, sisetaskuga. Luksuslik vooder. Pikkus: 64.5cm. Materjal: 54% polüester, 44% vill, 2% Lükra. Plekke ja vett hülgavast Teflon® materjalist Hooldus: 40° masinpesu. Lihtne hooldada. Suurused (UK) 6-26.
  • Qualitas kollektsioon on loodud selleks, et saaksid oma meeskonnale anda stiilse ja kaasaegse välimuse. Kauakestvad tooted on klassikalise ning mugava lõikega. Hingav kangas on varustatud plekke hülgava teflon kattega. Naiste Qualitas kahe nööbiga, kehasse töödeldud jakk. Klapptaskutega, sisetaskuga. Luksuslik vooder. Pikkus 61.5cm. Materjal: 54% polüester, 44% vill, 2% lükra. Plekke ja vett hülgavast Teflon® materjalist. Hooldus: 40° masinpesu. Lihtne hooldada. Suurused (UK) 6-26.
  • Qualitas sarja tooted on valmistatud luksuslikust villasegu kangast, need on vastupidavad ja kauakestvad. Kui hindate kvaliteeti ning traditsioone on Qualitas sarja tooted just teile! Naiste Qualitas ühe nööbiga, kehasse töödeldud jakk, lühemale kasvule. Klapptaskutega, sisetaskuga. Luksuslik vooder. Pikkus: 65.5cm. Materjal: 54% Polüester, 44% vill, 2% Lükra. Plekke ja vett hülgavast Teflon® materjalist. Hooldus: 40° masinpesu. Lihtne hooldada. Suurused (UK): 8-26.
  • Meie uue kollektsiooni tooted pakuvad nii mugavust kui töökindlust! Alderley tooted on valmistatud vastupidavast materjalist, need on modernsete lõigetega kehasse töödeldud mudelid, mida on lihtne hooldada ning mis kestavad kaua. Saadaval on samasugused tooted nii meestele kui naistele – selleks, et teie meeskond saaks välja näha omanäoline ning tõeliselt professionaalne! Ühe nööbiga, voodriga naiste jakk, kergelt kehasse töödeldud, kitsa revääriga. Saadaval viies värvitoonis. Materjal: 65% polüester, 35% viskoos, Vooder: 100% polüester. Hooldus: 40° masinpesu, lihtne hooldada, ei vaja triikimist. Suurused (UK): 6-26.
  • Qualitas sarja tooted on valmistatud luksuslikust villasegu kangast, need on vastupidavad ja kauakestvad. Kui hindate kvaliteeti ning traditsioone on Qualitas sarja tooted just teile! Naiste Qualitas triibuline jakk kahe nööbiga. Kehasse töödeldud. Sissetöödeldud klapptasku ja sisetaskuga. Kaetud plekke ja vett hülgava Teflon® kattega. Luksuslik vooder. Pikkus: 61.5cm Materjal: 54% polüester, 44% vill, 2% lükra® Hooldus: 40° masinpesu. Lihtne hooldada, ei vaja triikimist. Suurused (UK) 6–26.
  • Trendikad tooted Contemporary sarjast muudavad teid vastupandamatult professionaalseks mugavuses allahindlusi tegemata! Kõik tooted on saadaval nii meestele kui naistele. Modernse lõikega, eest kahe nööbiga naiste pintsak, avatud krae, sirgete varrukate ja sissetöödeldud taskuga. Varrukatel kolm ilunööpi. Väga lihtne hooldada, plekke hülgava teflon kattega. Materjal: 66% polüester, 33% viskoos, 1% lükra, teflon kattega. Vooder: 100% polüester. Hooldus: 40° MASINPESU, lihtne hooldada. Ei vaja triikimist. Suurused: (UK) 6-26.
  • Qualitas sarja tooted on valmistatud luksuslikust villasegu kangast, need on vastupidavad ja kauakestvad. Kui hindate kvaliteeti ning traditsioone on Qualitas sarja tooted just teile! Naiste Qualitas ühe nööbiga, kehasse töödeldud jakk. Klapptaskutega, sisetaskuga. Luksuslik vooder. Pikkus: 68.5cm. Materjal: 54% polüester, 44% vill, 2% lükra. Plekke ja vett hülgavast Teflon® materjalist Hooldus: 40° masinpesu. Lihtne hooldada. Suurused (UK): 6-26.